Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Pracownia Architektury Krajobrazu iKropka
Pracownia Architektury Krajobrazu iKropka
Pracownia Architektury Krajobrazu iKropka działa na rynku od 2005 r. Powstała z inicjatywy Dominiki Krop, absolwentki kierunku architektura krajobrazu na wrocławskiej Akademii Rolniczej (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy) oraz kierunku urbanistyka i planowanie przestrzenne na Polictechnice Wrocławskiej. Od początku swoją ofertę firma adresowała zarówno do klientów indywidualnych, jak i pracowni projektowych, deweloperów i samorządów. Wysoka jakość projektów zieleni i innych opracowań Pracowni Architektury Krajobrazu iKropka sprawiły, że firma szybko zyskała stałych klientów z branży architektonicznej. W chwili powstania obszar działania firmy obejmował Wrocław i Dolny Śląsk, obecnie Pracownia Architektury Krajobrazu iKropka wykonuje projekty zieleni dla klientów z całego kraju.  Od 2008 r. jesteśmy członkiem  Stowarzyszenia Wykonawców Terenów Zieleni i Architektów Krajobrazu "Zieleń Polska" (zobacz certyfikat).

Zajmujemy się szeroko pojętą architekturą krajobrazu, czyli estetycznym kształtowaniem przestrzeni życiowej człowieka za pomocą roślin, małej architektury i elementów wodnych. Przygotowujemy dokumentację inwestycyjną w zakresie projektów zieleni, projektów wykonawczych, technologii, studiów koncepcyjnych i projektów aranżacji wnętrz zielenią. Na potrzeby inwestycji opracowujemy również inwentaryzacje zieleni (inwentaryzacje dendrologiczne) i projekty gospodarki drzewostanem. Projektujemy ogrody przydomowe, zieleń na osiedlach mieszkaniowych, zieleń we wnętrzach, parki, skwery miejskie, zieleń przy centrach handlowych, zielone dachy, tarasy, balkony...
Co nas odróżnia od konkurencji?

    - Nasze projekty są zawsze przemyślane, nie tylko pod względem udanego doboru roślin, ale przede wszystkim układu przestrzenno-planstycznego. Skupiamy się na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni i tworzeniu niebanalnych aranżacji architektoniczno-roślinnych, które stanowią o atrakcyjności danego miejsca.
    - Projektowanie zieleni opieramy przede wszystkim na zrozumieniu potrzeb Klienta. Wiemy, że zadowolony Klient to Klient, który poleci nasze usługi innym, dlatego satysfakcja Zamawiającego jest dla nas sprawą priorytetową!
    - Projektujemy korzystając z najnowszych rozwiązań technicznych i informatycznych, dlatego jesteśmy w stanie wykonać projekt nawet o 30% szybciej i 20% taniej niż konkurencja!

Zespół Pracowni Architektury Krajobrazu iKropka stanowią młodzi, ambitni  ludzie szukający nowych rozwiązań przy każdym projekcie. Nasi projektanci kształcili się w krajowych i europejskich placówkach:

    - Akademia Rolnicza (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy), Polska
    - Politechnika Wrocławska, Polska
    - Corvinus University of Budapest, Węgry


Stale podnosimy swoją wiedzę, biorąc udział w konferencjach branżowych, szkoleniach i kursach:

    - Kurs projektowania i instalacji systemów nawadniających TORO - Zielony Horyzont
    - Festiwal Sztuki Ogrodów -  Zieleń - Architektura - Krajobraz 2009
    - Green City Life - Technologie Zielonych Dachów ZinCo
    - Info-Inwest - Akademia Dachu
    - Info-Inwest - Galeria wnętrz - od projektu do efektu
    - Info-Inwest - Architektura Krajobrazu Spotkania profesjonalistów (2008)
    - Info-Inwest - Architektura Krajobrazu Spotkania profesjonalistów (2007)
    - Info-Inwest - Architektura Krajobrazu Spotkania profesjonalistów (2006)
    - Info-Inwest - Nowatorskie formy postrzegania przestrzeni

Trzon zespołu Pracowni Architektury Krajobrazu iKropka stanowią:

    - Dominika Krop - Andrzejczuk, mgr inż. architekt krajobrazu, główny projektant i kierownik pracowni;

    - Paweł Andrzejczuk, project manager - koordynator projektantów.

Stale współpracujemy również z architektami, konstruktorami, geodetami, geologami, hydrologami, dendrologami i fachowcami innych specjalności. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić szybkie i profesjonalne wykonanie dokumentacji projektowej.

Dodatkowo stale współpracujemy z firmą wykonawczą, świadczącą usługi głównie na terenie Dolnego Śląska. Firma wykonuje projekty ogrodów i innych terenów zieleni na bazie naszej dokumentacji.

    - Bartosz Karykowski – kierownik wykonawstwa.

Strona internetowa:www.ikropka.wroclaw.pl
Wizytówka:www.ikropka.architekciwpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@ikropka.wroclaw.pl
Telefon:tel. +48 600 181 389
Ulica:Oleśnicka 15 B
Kod i miasto:50-320 Wrocław
Województwo:Dolnośląskie
Dodatkowe zdjęcia