Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Podlaszewski Architektura Wnetrz
Podlaszewski Architektura Wnetrz
    
Nasza firma od wielu lat działa w sektorze usług projektowo- wykonawczych. Dysponujemy ofertą w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz mieszkalnych, biurowych, usługowych, reprezentacyjnych.
Współpracujemy z wykonawcami z branży budowlanej (kafelkarzami, stolarzami, szklarzami), dekoracyjnej, a także dostawcami (sklepy z kaflami, armaturą itd.). Nasze biuro mieści się we Wrocławiu.
Proponowane przez nas projekty są połączeniem metod tradycyjnych z nowoczesnymi technologiami. Staramy się tworzyć wnętrza piękne i oryginalne, ale też użyteczne. Naszym celem jest wydobycie z każdego wnętrza indywidualności i zarazem funkcjonalności. Pragniemy tworzyć pomieszczenia, które stwarzają dobry nastrój, i do których z chęcią się powraca.
Wszystkich, dla których dobrze urządzone wnętrze jest istotnym elementem codziennego życia, zapraszamy do współpracy.


Każdy, kto choć raz samodzielnie próbował urządzić wnętrze, wie, że wymaga to nie tylko wyobraźni, ale również bardzo dużej ilości czasu. Dzięki usługom naszej firmy, mogą Państwo zaoszczędzić nie tylko cenny czas, ale także pozostawić to zadanie w rękach doświadczonych osób, dla których projektowanie jest pasją. Współpraca z klientem odbywa się w naszej firmie w następujących etapach:

- Wstępna rozmowa z klientem
- Omówienie koncepcji projektu
- Inwentaryzacja pomieszczeń
- Projekt koncepcyjny
- Projekt wykonawczy
- Dobór materiałów
- Dobór dodatków dekoracyjnych, oświetlenia
- Nadzór autorski

Każdy klient jest dla nas nowym wyzwaniem, bowiem każdy posiada odmienne oczekiwania i gusta. Staramy się przekuwać ukryte pragnienia klientów na rzeczywistość, nie zapominając o stronie użytkowej każdego wnętrza. Współpraca z najlepszymi wykonawcami i znanymi firmami pozwala nam tworzyć wnętrza ekskluzywne, nowoczesne, ponadczasowe.
Strona internetowa:www.podlaszewski.pl
Wizytówka:www.podleszewski.architekciwpolsce.pl
Adres e-mail:jacek@podlaszewski.pl
Telefon:

tel. +48 501 988 522   

tel. +48 605 620 235           

tel. +48 505 147 241       

tel. +48 509 660 818

Ulica:
Kod i miasto: Wrocław
Województwo:Dolnośląskie
Dodatkowe zdjęcia